Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do naszego obiektu, który mieści się w pięknej miejscowości jaką jest Moja Wola w Sośniach. Gwarantujemy wspaniały wypoczynek! Jest to ciche i przestronne miejsce otoczone lasem, co gwarantuje niezwykle spokojny wypoczynek. Obiekt przyjazny dla rodzin z dziećmi.

 
 

Naszym Gościom oferujemy:

  • 10 wygodnych pokoi dla 40 osób,
  • salę konferencyjno-bankietową dla 80 osób,
  • salę z kominkiem, w którym można grillować i osobną wędzarnią dla 200 osób,
  • budynek z nowoczesnymi sanitariatami (ubikacje i prysznice) przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • kuchnię,
  • boisko zewnętrzne,
  • wypożyczalnie rowerów,
  • parking.

          W ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowo „Biały Daniel" można zorganizować konferencję, obozy sportowe oraz różnorodne zawody. Miłośnikom przyrody i produktów z Doliny Baryczy Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Biały Daniel" w Sośniach oferuje miłą obsługę i smaczne domowe posiłki. Ośrodek jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców Gminy Sośnie i okolicznych powiatów. Przybywa tu młodzież szkolna, amatorzy grzybobrania, wędkarze, myśliwi, miłośnicy wycieczek pieszych i rowerowych.

         Organizowane są tu uroczystości rodzinne, pikniki zakładowe, zjazdy absolwentów oraz cykliczne imprezy plenerowe: Dzień Gminy Sośnie, Dożynki Gminne czy obchody Dnia Strażaka. Tradycją stały się w pierwszych tygodniach września spotkania absolwentów Technikum Leśnego w Mojej Woli, którzy od lat pielęgnują w sercach pamięć o swojej szkole. Wspaniałą imprezą odbywającą się, co rok we wrześniu jest RAJD HAJSTRA - organizowany przez Stowarzyszenie Przyjazne Otoczenie z Cieszyna i Nadleśnictwo Antonin. Uczestnicy pokonują trasy piesze i rowerowe a po wysiłku zasiadają przy pysznej grochówce, pieczonym karpiu czy pachnącym drożdżowcu i kawie. Leśnicy wystawiają stoiska edukacyjne, rozdają sadzonki drzew i krzewów abyśmy uzdrawiali nasze otoczenie.

         Stałymi gośćmi są również członkowie PTTK-u z Ostrowa Wielkopolskiego, którzy organizują w tym miejscu Rajd Bicykl i Rajd Szlakiem Szopenowskim. Często odwiedzają nasz ośrodek uczniowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Ostrowa Wielkopolskiego. Organizują warsztaty taneczne, malarskie, wycieczki  rowerowe i grzybobranie.

         Niepowtarzalna i miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa zagwarantują Państwu zadowolenie z pobytu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa.

Serdecznie zapraszamy!

Recepcja czynna w godz. 8:00 - 15:00